STŘECHA NAD HLAVOU

Služby

Udělejte pro sebe to nejlepší!

Já moc dobře vím, jak nepohodlné a především časově náročné je zařizovat úvěr nebo hypotéku. Je s tím spojena obrovská hromada administrativy, což jde ruku v ruce se stresem, spoustou nervů a hromadou času, který můžete investovat úplně jinam. Vložte ve mně důvěru a nechte si poradit. Vyberu s vámi optimální banku i co z jejich nabídky použít pro sebe. Zároveň ušetřím váš čas –  zajistím také celý následný proces zařizování skoro od A do Z. Sami uvidíte, že jste pro sebe udělali to nejlepší. Pokud jste už podobné zařizování někdy řešili, pak určitě víte, o čem mluvím. O to víc oceníte mou službu a hlavně zkušenosti.

Reference

S manželi Páchovými spolupracujeme již několik let. Dalo by se říci, že nám udělali pořádek v našich financích.

Pan Pácha nám pomohl vyřídit hypoteční úvěr a díky tomu jsme mohli začít stavět dům. Nebojí se říci ne a nebo nevím. Je ochotný s námi řešit kromě běžných situacích i ty nestandardní.

Tímto za vše děkujeme a přejeme mnoho úspěchů v práci.

Miloslav a Lucie Macháčkovi Jasenná

-JDETE DO BANKY PRO ÚVĚR A ODCHÁZÍTE ZMATENI S NEVÝHODNOU SMLOUVOU

Řada mých klientů mě kontaktovala přesně kvůli tomu, že svůj čas nechtěli trávit běháním po bankách a poslouchat naučené a nesrozumitelné obchodní řeči. A přesně tohle se vám se mnou nikdy nestane (neprošel jsem školení na „vnucování“ a ani po tom netoužím…..určitě vám to vadit nebude..)

Společně vše nejdříve v klidu probereme. Vysvětluji vše narovinu, srozumitelně a přehledně. Vy se poté rozhodnete, co bude dál. Důležité asi nejen pro vás – jsem nezávislý, nejsem vázán na jednu banku nebo jinou instituci. Zajistím pro vás porovnání podmínek mnoha bank a vybereme pro vás jen ty nejoptimálnější. Mým cílem je vaše spokojenost. Jedině tak se ke mně budete vracet nebo mě dokonce doporučíte dál. Byl bych tedy sám proti sobě, kdybych vám nabízel cokoli pro vás nevýhodného, navíc na to ani lidově řečeno nemám žaludek.

-JDETE NA POŠTU PRO DOPIS A VRACÍTE SE S NEPOTŘEBNÝM POJIŠTĚNÍM

Vyhněte se nekalým obchodním praktikám. S mojí pomocí si nesjednáte naprosto nepotřebná pojištění, ani nepořídíte zbytečné kreditní karty. Nestanete se dalším z řady těch, kteří podlehli na první pohled docela nevinnému nátlaku na pobočkách. Zaměstnanci bank mají velkou praxi v tom, jak vás přesvědčit. Oni si své argumenty na lidech zkouší každý den, vědí jak na to.

Se mnou se zbavíte všech nepříjemností a zbytečně vynaložených nákladů. Získáte srozumitelné informace, rozhodnutí nechám samozřejmě na vás. Čas a peníze, který tak získáte navíc, si užijte podle svého.

přihlásit k newsletteru

Exklusivní tipy pro vaše peněženky

Chci s vámi zdarma sdílet mé know-how, zkušenosti a tajné fígle z oblasti financí.
Prosím, přihlašte se k odběru mých exklusivních tipů.

Spojte se se mnou

Obránců míru 1140
Rychnov nad kněžnou
pacha@broker-pool.cz