Těší mě zpětné vazby spokojených klientů

reference

REFERENCE 

TĚŠÍ MĚ ZPĚTNÉ VAZBY SPOKOJENÝCH KLIENTŮ

VÁŽENÍ KLIENTI (NĚKTEŘÍ SPÍŠE JIŽ KAMARÁDI), DĚKUJI VÁM ZA POVOLENÍ SDÍLET VAŠE REFERENCE NA NAŠICH STRÁNKÁCH

 

S panem Páchou spolupracuji již opravdu dlouhý čas k mé plné spokojenosti. Velmi oceňuji jeho profesionální přístup, pokaždé mi dobře poradí a vysvětlí situaci. Také vítám, že nemusím sama shánět informace, nejlepší možné pojištění či finanční produkty. Dále jsem ráda za vstřícnost a pomoc při řešení pojistných událostí, hlídání termínů.
Mohu spolupráci s panem Páchou jen doporučit i vzhledem k dobrému jednání a přátelskému přístupu. Je na něj spolehnutí a neváhám se na něj obrátit s jakýmkoliv finančním problémem.

Lenka Dostálová - Dlouhá Ves

Jirku už pár let znám a vím, že to není nedostudovanej puberťák, který umí vnutit jen nevýhodný životko, jako usmrkaní finanční poradci při studiu střední školy. Vždy se domluvíme a na tom co potřebuji on nachystá podklady, aby vybral to co si představuju a já už si pak vždy vyberu to pro mě nejlepší. Když na něco nespěchám hledá za mě to nejlepší a v případě nějaké akce banky, dává vědět a já se rozhodnu jestli produkt využiji, skoro se o nic nemusím starat. Když po něm chci něco co není v jeho oboru, odkáže mě vždy na spolehlivé kolegy. Super služba je, že mě včas upozorní, když nějaká smlouva končí a pak máme čas řešit co dál. Navíc vždy když něčemu nerozumím, je mi to dostatečně vysvětleno. Žádná smlouva není stylem „tady to podepiš, číst to nemusíš“, vždy vím do čeho jdu. 

U Jirky mám záruku toho, že když si jdu například pojistit dům, že pojistím co nejlépe a neodejdu od něj s dalšími produkty, které nepotřebuji a navíc jsou nevýhodné. Je to můj první poctivý finanční poradce, všem jeho služby vřele doporučuji, však to můžete jednoduše zkusit 😉  

Jiří Vokřál-Ludvíkovice

S panem Páchou spolupracujeme od roku 2011. Do té doby byly naše zkušenosti s tzv. „finančními poradci“ nedobré. Jednalo se vždy pouze o prodejce životního nebo investičního životního pojištění, kterým šlo vždy pouze o to, aby mohli s klientem uzavřít smlouvu, vyinkasovat od pojišťovny provizi a více se o nic nestarat. Proto jsme s manželkou z počátku byli, když se pan Pácha na doporučení kamaráda telefonicky ozval a domluvil si s námi schůzku, trochu skeptičtí. 

Realita byla ovšem jiná. Pan Pácha, vystupováním velice příjemný člověk, nám na první schůzce vysvětlil podrobně strategii, se kterou s klienty pracuje. Pokud klient požaduje nějaký finanční produkt, pojištění apod., pan Pácha vybírá z množství nabídek finančních produktů a služeb bank, pojišťoven atd. tu nejoptimálnější dle finanční situace a možností klienta. Nikdy ale nic nevnucuje, konečné rozhodnutí je vždy pouze na klientovi. 

Nám osobně velmi pomohl tím, že nám pomohl na míru optimalizovat úrazové a životní pojištění celé rodiny, navrhl strategii tvorby finančních rezerv, pomohl vybrat několik spořících produktů a optimální povinné pojištění pro naše osobní vozy. Za naši rodinu jsme já a manželka s jeho přístupem a prací velmi spokojeni a určitě bychom jeho služby doporučili i dalším lidem.

Miroslav a Mgr. Dana Bednářovi, Doudleby nad Orlicí

Po více než 11 – leté spolupráci s panem Páchou si nemůžeme na nic stěžovat. Od spolupráce jsme očekávali zjednodušení pojistných smluv a jejich redukci. Opravdu k tomu došlo a tím i k velké úspoře v měsíčních platbách. Byly zrušeny nepotřebné smlouvy a vytvořeny pojistky, které dávají smysl.  Byly řešeny pojistky všech členů rodiny, domácnosti a automobilu. Našel nejvhodnější způsob spoření financí a průběžně nám dává rady a popřípadě upravuje chod smluv a upozorňuje nás na probíhající změny v produktech. Jsme velice spokojeni. Jana a Václav Blatníkovi, Černožice

Jana a Václav Blatníkovi, Černožice

S poradcem panem Páchou spolupracujeme již velmi dlouho.  Nejvíce si ceníme jeho flexibility – řešíme různé věci v době, kdy  je zrovna  potřeba. Vždy nám vyjde časově vstříc a také přijde i s návrhem řešení, které je pro nás nejvýhodnější. Jo a ještě jedna věc, která může kupě lidí znepříjemňovat život. Jistě znáte ty nepříjemné telefonáty ohledně pojištění, nabízení jistých produktů jako jsou třeba energie, finančního poradenství apod. Stačí říct, že má člověk finančního poradce a vše řešíte s ním, na druhé straně telefonu se ozve, že tedy dál nebudou obtěžovat a věc je vyřízena. I proto vše bych vám chtěl pana Páchu doporučit. Doporučil jsem ho i svým již odrostlejším dětem a ty s ním již také spolupracují.

Dušan a Ludmila Fenykovi, Kvasiny

„Absolutní spokojenost ,pokaždé vybrána nejlepší možnost dle mých požadavků, ať na pojištění nebo jiné finanční služby. Velice příjemné jednání a komunikace. Rozhodně doporučuji obrátit se na J. Páchu z jakýmkoliv požadavkem. Martin Holakovský a Lucie Janigová Zdelov“

Martin Holakovský a Lucie Janigová Zdelov

Potřeboval jsem udělat pořádek ve smlouvách k jednotlivým finančním produktům. Optimalizace smluv mi ušetřila nemalé peníze. Trh je zaplaven  nejrůznějšími finančními produkty, čímž vznikla pro laika nepřehledná džungle. Líbí se mi proto individuální přístup a vyhledání co nejvýhodnější varianty pro každého klienta, dle jeho konkrétních požadavků. Obrovská výhoda je, že rada poradce není ovlivněna provizemi od finančních ústavů!! Každé jednání probíhá vstřícně s férovým vysvětlením kladů i záporů navrhovaného řešení. Naše spolupráce funguje od roku 2006 a troufám si tvrdit, že od té doby jsem neuzavřel nevýhodnou smlouvu!! Několika klientům jsem již pana Páchu doporučil a pokud mne napadne někdo další, rád doporučím opět.

Buben Jiří, Doudleby nad Orlicí

Potřebovali jsme s manželkou odborníka ke konzultaci našich finančních plánů. Se službami pana Páchy jsme spokojeni v celé šíři. Vyhovuje nám jeho snaha pomoci kdykoliv. Nejvíce nám pomohl v otázce pojištění a investic. Jeho služby rozhodně doporučujeme.

MVDr. Jiří Homolka a Mgr. Milena Homolková, Rychnov nad kněžnou

S panem Páchou spolupracuji již několik let a ještě déle moji rodiče. Oceňuji vždy podrobného vysvětlení každého produktu, dobrého jednání a přátelského přístupu. Když se na něčem domluvíme, tak to platí. Doporučuji.

Zajíček Jan, Dlouhá Ves

S panem Páchou spolupracuji již čtvrtým rokem zejména v oblasti investic, kdy mi vytvořil vyvážené portfolio, které dosahuje stabilních výnosů. Nejvíce oceňuji velmi profesionální přístup a také to, že vždy dokáže danou problematiku skvěle vysvětlit a je ochoten odpovědět na všechny dotazy. Dále si také cením flexibility a jeho vstřícnosti při sjednávání termínů schůzek. V případě, že hledáte finančního poradce, tak mohu pana Páchu jen doporučit.

Michal Švorc, Roudné – Bílý Újezd

Se službami Jiřího Páchy jsme dlouhodobě spokojeni a oceňujeme jeho profesionální přístup. Společně vždy hledáme optimální řešení naší finanční situace, pojištění i spoření a využíváme širokého přehledu a znalostí ve světě financí, které pan Pácha má.  Výběr z různých možností a konečné rozhodnutí je tak mnohem jednodušší a lepší, než kdybychom  informace sháněli pouze sami.

Finanční služby Jiřího Páchy doporučujeme. 

Lada Novotná a Josef Novotný, starosta obce Záměl

Pana Páchu jsem poznal poprvé v roce 2012, kdy jsem potřeboval poradit s pojištěním, doporučili mi ho rodiče. Asi od roku 2014 spolupracujeme pravidelně. Pan Pácha je profesionál ve svém oboru. Když jsem řešil životní pojištění nebyl problém, dal přede mě možnosti vysvětlil klady a zápory daných pojištění. Člověk se poté může rozhodnout daleko lehčeji, když ví, že nic nepřehlédl a vše bude podle dohody. Momentálně spolupracujeme na investování v akciových fondech a mohu jen říci, že investovat s panem Páchou je radost. Mohu ho na 100% doporučit.

Toman Ondřej, Týniště nad Orlicí

Na manžele Páchovi jsme se obrátili s prosbou o pomoc se změnou životního pojištění. Velice mile nás překvapila jejich profesionalita, ochota a také jsme si, jako novopečení rodiče vážili jejich trpělivosti a časové flexibility. Naprosto respektovali naše požadavky a po pečlivém hledání nám navrhli několik možností a vše srozumitelně vysvětlili. Moc děkujeme.

Lenka Kejzlarová a Jarda Šmejda, Rychnov nad Kněžnou

panem Páchou spolupracujeme jíž něco přes 3 roky. Víceméně jsme od toho ze začátku nic neočekávali. Vlastně jsme ani nevěděli, jestli budeme vůbec finančního poradce, jako je pan Pácha, potřebovat. Od první schůzky až doteď jsme rádi, že pana Páchu, jakožto finančního poradce, máme. Na veškeré naše otázky nám vždy s ochotou rád odpoví a vysvětlí všechno do podrobna tak, abychom tomu dobře rozuměli. Největším plusem pana Páchy je flexibilita a ochota. Rádi doporučíme jeho služby všem, protože je to nejlepší finanční poradce, kterého známe.

Dušan a Marie Fenykovi, Vamberk

Na počátku spolupráce jsem potřebovala řešit bydlení. Čekala jsem pomoc při volbě banky. Vše bylo zařízeno k mé spokojenosti a v nejkratší možné době. Spolupráce tím neskončila. Přidalo se k tomu pojištění bytu, životní pojištění, penzijní připojištění a tak dále. Pokud se na mě někdo z mých známých obrátí, tak pana Páchu určitě doporučuji.

Havlová Miroslava, Rychnov nad Kněžnou

Před využitím služeb finančního poradce, jsme neměli žádné očekávání.
Reakce poté byla překvapivě velmi velmi milá. Služba nám pomáhá „dycinky“ najít to nejlepší řešení. Nejvíc si ceníme přístupu pana Páchy. Pokaždé, když potřebujeme, tak se můžeme na něj kdykoli obrátit.
Po dlouholetých zkušenostech mohu upřímně jeho služby doporučit. Poradí a najde nejlepší řešení s úžasným přístupem ke klientovi.

Jan a Petra Kulhánkovi, Skuhrov nad Bělou

Jirka Pácha je nejen můj kamarád, ale především dobrý, slušný a poctivý člověk, který práci ve svém oboru opravdu rozumí a neustále se v něm dále vzdělává. Pracuje přesně, rychle a spolehlivě. Dokáže vyhodnotit klientovy potřeby, přizpůsobit se jeho přáním a momentální situaci a zpracovat nabídku daného finančního produktu přesně na míru. Nejinak tomu bylo i u nás, ať jsme potřebovali poradit s financemi, pojištěním životním, úrazovým či s pojištěním domácnosti nebo stavebním spořením. Jirka mi všechno podrobně vysvětlil, vyhodnotil veškeré klady a zápory daného finančního produktu a dokázal nám poradit tak, abychom se neztráceli v aktuální nabídce finančních produktů bank a pojišťoven. Nechal nám dostatek času na rozhodnutí, vše nechal na nás, jen nám byl dobrým poradcem. Velmi si ceníme jeho profesionálního přístupu a služeb poradenství. Děkujeme .

Jana a Ivan Jonášovi Rychnov nad Kněžnou

Služeb „Rodinné finanční poradenství“ pana Jiřího Páchy využíváme již 15 let. Se službami jsme spokojeni. Vždy se můžeme obrátit s jakýmkoliv dotazem. Sjednáváme schůzky, dle potřeby, termín i čas je vždy dodržen. Na spolupráci s panem Páchou si ceníme pečlivosti, svědomitosti, odborných znalostí, spolehlivosti, stálého vylepšování komunikace a profesionálního růstu. Služby pana Páchy můžeme s čistým svědomím doporučit dalším zájemcům o pomoc v rodinném financování.

Libuše a Otakar Tomanovi, Týniště nad Orlicí

Než jsme služeb pana Páchy využili, nevěděli jsme, co to bude obnášet. Jaká byla nakonec realita? Spolupracujeme od roku 2009. Jsme nad rámec spokojeni. Pan Pácha nám pomohl se rozhodnout s pojistkami a spořením. Jednání s ním je příjemné, do ničeho nenutí. Pana Páchu každému vřele doporučujeme.

Pavlína a Milan Noskovi, Solnice

Pan Pácha je náš první finanční poradce, kterému jde především o klienta jako o člověka, nikoliv jako o provize z neustálého předělávání smluv! Vždy poradí, zjistí vše, co je potřeba, je ochotný za nás číst ta drobná písmenka, upozorní na všechna rizika. Nejvíce si ceníme toho, že i když je odborník na svém místě a své práci rozumí, zůstal i člověkem, který dokáže klienta pochopit !!

Kyškovi Jaroměř

Služby pana Jiřího Páchy nám doporučila naše dcera, takže jsme měli představu o jeho práci. To pak potvrdila i realita při našich pravidelných setkáních. Rady pana Páchy nám jsou určitě prospěšné při našem rozhodování, jak dále spořit, investovat a neudělat žádné špatné rozhodnutí ve finanční oblasti. Pan Pácha zabezpečuje servisem celou naši rodinu a naše přátele.

Jiří a Marie Kuchařovi, Jaroměř

S Panem Páchou spolupracujeme asi 6 let a velice  si vážíme jeho přístupu. Jsme velice spokojeni s jeho radami.Do ničeho nás nenutil a vždy nám ochotně poradil. Vřele jeho služby doporučujeme.

Marcela a Josef Petrovi Javornice

Služby pana Jiřího Páchy využíváme již osm let. Za tuto dobu se stal člověkem, který zná naše potřeby a naslouchá jim. Produkty, o které máme zájem nám vždy „ušije“ na míru. Vše nám vždy v klidu vysvětlí, nespěchá, a když je třeba poradí při rozhodování. Jsme spokojeni a víme, že je o nás v oblasti pojištění a spoření dobře postaráno.

Kateřina a Jiří Bělinovi, Jaroměř

přihlásit k newsletteru

Exklusivní tipy pro vaše peněženky

Chci s vámi zdarma sdílet mé know-how, zkušenosti a tajné fígle  z oblasti financí. Prosím, přihlašte se k odběru mých exklusivních tipů.