POŘÁDEK VE VAŠICH FINANCÍCH

Služby

Pracuji s těmi, kterým mohu věřit

Byl bych opravdu rád, abyste z mých stránek nejen vyčetli, ale také vycítili to, že mi na klientech záleží. Ne, není to klišé. Jsem v oblasti investic a pojištění už více, jak  20 let. Nejsem žádný nováček, kterého vyslali do ulic s cílem urvat další hlavu. Sám si určuji, s kým budu spolupracovat, a moc dobře znám podmínky a praktiky obchodníků i finančních institucí. To mi přináší řadu výhod, které zúročuji ve prospěch svých klientů.
 Mým cílem i cílem mé manželky (asistentky) je v praxi fungující poradenství. Naši práci děláme na sto procent. Věříme tomu, co děláme, a i proto to děláme opravdu dobře. Proč to neříct. Jsme pyšní na to, že se za nic nemusíme stydět, nebo se někde schovávat. A věřte, že takových „profesionálů“, kteří se poté museli schovávat, jsem za ty roky v branži potkal nespočet. Naše služby jsou velmi jasně stanoveny a provádíme je na základě smlouvy. Vždy tedy naprosto jasně víte, za co jste si zaplatili.

Já osobně se převážně specializuji na životní pojištění a investice. Moje manželka má přehled v pojištění vozidel, kolega specialista se věnuje jen hypotékám a úvěrům. Snažím se, aby naše práce měla logiku a abychom byli schopni klientovi nabídnout vše, co potřebuje vyřešit. Je to efektivní také proto, že nemusíte běhat od čerta k ďáblu, ale vše si vyřídíte u nás. Proč by měl klient běhat od banky k pojišťovně a řešit každou smlouvu s někým jiným. To přece postrádá smysl. Pracujeme komplexně a bereme to jako naši devizu.

Nechci nudit velkým množstvím informací, ale někdy se to bez nich neobejde. Proto níže najdete vše, s čím vám rádi pomůžeme, pokud se na nás rozhodnete obrátit.

Co i pro vás můžeme udělat

tak, jako pro cca 75 našich privátních klientů

Analýza, srovnání, vyhodnocení

Porovnáme nabídky pojišťoven a nalezneme tu pravou pro Vás

E-šanon

Digitální přístup do smluv s finančními institucemi

Právní klinika EUCS

Pomůže při komplikovanějších případech

VIP Servis

Řešení požadavku max. do 72 hodin po
přijetí dle zvolené varianty balíčku

Správa cizích produktů

Zabýváme se i cizími smlouvami

Osobní likvidátor

Externí pomoc prošetřující škody na majetku

Korespondence s institucemi

My vše připravíme, vy zašlete

   Analýza, srovnání, vyhodnoce

 

Říkáme narovinu i to, co vám třeba pojišťovna nezaplatí a nemá cenu řešit (i když reklamy pojišťoven říkají pravý opak). Čtu místo vás ty malinká drobná písmenka, co ale hodně znamenají, když od někoho chcete penízky. Vše podrobně – vyptání se, porovnání i vyhodnocení – VY jste však ti, kteří mají poslední slovo. Nebudu vás do ničeho nutit. VIP Servis

   VIP Servis

Již konec nekonečného čekání, když píšete i klidně ohledně drobnosti, která je pro vás důležitá. Váš dotaz začneme řešit nejpozději do 72 hodin po přijetí. Klidně napište i přes messenger na Facebooku a schůzku běžně zvládáme i přes video na Facebooku či Skype.

  E-šanon

Všechny vaše finanční smlouvy naskenujeme a dáme do vašeho elektronického šanonu. Už nemusíte hrabat v šuplíku.

  Správa cizích produktů

Cizí smlouvy hned nerušíme – to je nesmysl ( i když ze zkušeností klientů vím o zkušenostech s jinými poradci).Zjistíme k nim podmínky a ladíme k vašim plánům. Pokud produkty některé pojišťovny nenabízíme, ale vy si přejetu tu a žádnou jinou, klidně můžete uzavřít pojištění i jinde. Pro nás jsou důležité podmínky smlouvy – aby byly i drobně napsané ve váš prospěch.

Právní klinika EUCS

První právní pomoc při rozhodování, kdy se nemůžete dohodnout či nevíte, jak dále. Přístup k cca 50 specializovaným advokátům,
lékařům a soudním znalcům. Specialista řeší to, o čem přemýšlíte vy, každý den.

Správa cizích produktů

Cizí smlouvy hned nerušíme – to je nesmysl ( i když ze zkušeností klientů vím o zkušenostech s jinými poradci). Zjistíme k nim podmínky a ladíme k vašim plánům. Pokud produkty některé pojišťovny nenabízíme, ale vy si přejetu tu a žádnou jinou, klidně můžete uzavřít pojištění i jinde. Pro nás jsou důležité podmínky smlouvy – aby byly i drobně napsané ve váš prospěch.

Osobní likvidátor 

Pro složité události. Nahlášení škody na pojišťovnu přes specialistu omezí krácení od pojišťovny.

Korespondence s institucemi

Je zapotřebí něco oznámit, požádat. My připravíme za vás možnou žádost, tiskopis. Vy zkontrolujete a posíláte na námi dodanou adresu.

REFERENCE 

TĚŠÍ MĚ, ZPĚTNÉ VAZBY SPOKOJENÝCH KLIENTŮ

VÁŽENÍ KLIENTI (NĚKTEŘÍ SPÍŠE JIŽ KAMARÁDI), DĚKUJI VÁM ZA POVOLENÍ SDÍLET VAŠE REFERENCE NA NAŠICH STRÁNKÁCH

 

Dušan a Ludmila Fenykovi, Kvasiny

S poradcem panem Páchou spolupracujeme již velmi dlouho.  Nejvíce si ceníme jeho flexibility – řešíme různé věci v době, kdy  je zrovna  potřeba. Vždy nám vyjde časově vstříc a také přijde i s návrhem řešení, které je pro nás nejvýhodnější. Jo a ještě jedna věc, která může kupě lidí znepříjemňovat život. Jistě znáte ty nepříjemné telefonáty ohledně pojištění, nabízení jistých produktů jako jsou třeba energie, finančního poradenství apod. Stačí říct, že má člověk finančního poradce a vše řešíte s ním, na druhé straně telefonu se ozve, že tedy dál nebudou obtěžovat a věc je vyřízena. I proto vše bych vám chtěl pana Páchu doporučit. Doporučil jsem ho i svým již odrostlejším dětem a ty s ním již také spolupracují.

Buben Jiří, Doudleby nad Orlicí

Potřeboval jsem udělat pořádek ve smlouvách k jednotlivým finančním produktům. Optimalizace smluv mi ušetřila nemalé peníze. Trh je zaplaven  nejrůznějšími finančními produkty, čímž vznikla pro laika nepřehledná džungle. Líbí se mi proto individuální přístup a vyhledání co nejvýhodnější varianty pro každého klienta, dle jeho konkrétních požadavků. Obrovská výhoda je, že rada poradce není ovlivněna provizemi od finančních ústavů!! Každé jednání probíhá vstřícně s férovým vysvětlením kladů i záporů navrhovaného řešení. Naše spolupráce funguje od roku 2006 a troufám si tvrdit, že od té doby jsem neuzavřel nevýhodnou smlouvu!! Několika klientům jsem již pana Páchu doporučil a pokud mne napadne někdo další, rád doporučím opět.

MVDr. Jiří Homolka a Mgr. Milena Homolková, Rychnov nad kněžnou

Potřebovali jsme s manželkou odborníka ke konzultaci našich finančních plánů. Se službami pana Páchy jsme spokojeni v celé šíři. Vyhovuje nám jeho snaha pomoci kdykoliv. Nejvíce nám pomohl v otázce pojištění a investic. Jeho služby rozhodně doporučujeme.

Zajíček Jan, Dlouhá Ves

S panem Páchou spolupracuji již několik let a ještě déle moji rodiče. Oceňuji vždy podrobného vysvětlení každého produktu, dobrého jednání a přátelského přístupu. Když se na něčem domluvíme, tak to platí. Doporučuji.

Michal Švorc, Roudné – Bílý Újezd

S panem Páchou spolupracuji již čtvrtým rokem zejména v oblasti investic, kdy mi vytvořil vyvážené portfolio, které dosahuje stabilních výnosů. Nejvíce oceňuji velmi profesionální přístup a také to, že vždy dokáže danou problematiku skvěle vysvětlit a je ochoten odpovědět na všechny dotazy. Dále si také cením flexibility a jeho vstřícnosti při sjednávání termínů schůzek. V případě, že hledáte finančního poradce, tak mohu pana Páchu jen doporučit.

Lada Novotná a Josef Novotný, starosta obce Záměl

S panem Páchou spolupracuji již čtvrtým rokem zejména v oblasti investic, kdy mi vytvořil vyvážené portfolio, které dosahuje stabilních výnosů. Nejvíce oceňuji velmi profesionální přístup a také to, že vždy dokáže danou problematiku skvěle vysvětlit a je ochoten odpovědět na všechny dotazy. Dále si také cením flexibility a jeho vstřícnosti při sjednávání termínů schůzek. V případě, že hledáte finančního poradce, tak mohu pana Páchu jen doporučit.

Toman Ondřej, Týniště nad Orlicí

Pana Páchu jsem poznal poprvé v roce 2012, kdy jsem potřeboval poradit s pojištěním, doporučili mi ho rodiče. Asi od roku 2014 spolupracujeme pravidelně. Pan Pácha je profesionál ve svém oboru. Když jsem řešil životní pojištění nebyl problém, dal přede mě možnosti vysvětlil klady a zápory daných pojištění. Člověk se poté může rozhodnout daleko lehčeji, když ví, že nic nepřehlédl a vše bude podle dohody. Momentálně spolupracujeme na investování v akciových fondech a mohu jen říci, že investovat s panem Páchou je radost. Mohu ho na 100% doporučit.

Lenka Kejzlarová a Jarda Šmejda, Rychnov nad Kněžnou

Na manžele Páchovi jsme se obrátili s prosbou o pomoc se změnou životního pojištění. Velice mile nás překvapila jejich profesionalita, ochota a také jsme si, jako novopečení rodiče vážili jejich trpělivosti a časové flexibility. Naprosto respektovali naše požadavky a po pečlivém hledání nám navrhli několik možností a vše srozumitelně vysvětlili. Moc děkujeme.

Dušan a Marie Fenykovi

panem Páchou spolupracujeme jíž něco přes 3 roky. Víceméně jsme od toho ze začátku nic neočekávali. Vlastně jsme ani nevěděli, jestli budeme vůbec finančního poradce, jako je pan Pácha, potřebovat. Od první schůzky až doteď jsme rádi, že pana Páchu, jakožto finančního poradce, máme. Na veškeré naše otázky nám vždy s ochotou rád odpoví a vysvětlí všechno do podrobna tak, abychom tomu dobře rozuměli. Největším plusem pana Páchy je flexibilita a ochota. Rádi doporučíme jeho služby všem, protože je to nejlepší finanční poradce, kterého známe.

Havlová Miroslava, Rychnov nad Kněžnou

Na počátku spolupráce jsem potřebovala řešit bydlení. Čekala jsem pomoc při volbě banky. Vše bylo zařízeno k mé spokojenosti a v nejkratší možné době. Spolupráce tím neskončila. Přidalo se k tomu pojištění bytu, životní pojištění, penzijní připojištění a tak dále. Pokud se na mě někdo z mých známých obrátí, tak pana Páchu určitě doporučuji.

Jan a Petra Kulhánkovi, Skuhrov nad Bělou

Před využitím služeb finančního poradce, jsme neměli žádné očekávání.
Reakce poté byla překvapivě velmi velmi milá. Služba nám pomáhá „dycinky“ najít to nejlepší řešení. Nejvíc si ceníme přístupu pana Páchy. Pokaždé, když potřebujeme, tak se můžeme na něj kdykoli obrátit.
Po dlouholetých zkušenostech mohu upřímně jeho služby doporučit. Poradí a najde nejlepší řešení s úžasným přístupem ke klientovi.

Libuše a Otakar Tomanovi, Týniště nad Orlicí

Služeb „Rodinné finanční poradenství“ pana Jiřího Páchy využíváme již 15 let. Se službami jsme spokojeni. Vždy se můžeme obrátit s jakýmkoliv dotazem. Sjednáváme schůzky, dle potřeby, termín i čas je vždy dodržen. Na spolupráci s panem Páchou si ceníme pečlivosti, svědomitosti, odborných znalostí, spolehlivosti, stálého vylepšování komunikace a profesionálního růstu. Služby pana Páchy můžeme s čistým svědomím doporučit dalším zájemcům o pomoc v rodinném financování.

Pavlína a Milan Noskovi, Solnice

Než jsme služeb pana Páchy využili, nevěděli jsme, co to bude obnášet. Jaká byla nakonec realita? Spolupracujeme od roku 2009. Jsme nad rámec spokojeni. Pan Pácha nám pomohl se rozhodnout s pojistkami a spořením. Jednání s ním je příjemné, do ničeho nenutí. Pana Páchu každému vřele doporučujeme.

-Osobní likvidátor

Ať obdržíte, na co máte nárok – tak by se to dalo shrnout.

Velké procento všech pojistných událostí je kráceno nebo dokonce zamítnuto. Tedy klient, který poctivě platí pojištění, následně v případě potřeby nemusí dostat od pojišťovny částku, na kterou má skutečně nárok. 

-Právní klinika

Zajištění právníka z dané specializace

Příklady:

– nesouhlas se závěrem nehody (klient měl být poškozený a byl policií označen jako viník) či nabourané služební auto (klient dostal od pojišťovny ne všechno zaplaceno)

– klientem nahlášeny trvalé následky (pojišťovna tvrdí, že nejde o trvalé následky a lékař klienta opak)

– pokažená dovolená přes cestovní kancelář

– poškrábané auto od náklaďáku vozící štěrk

– dlouhodobá nevratná nemoc z důvodu vykonávaného zaměstnání

Možnost nadstandardních služeb

– zařízení přijaté korespondence místo vás.

Jak to funguje? Přijde pošta či e-mail – my evidujeme – uložíme ve vašem elektronickém přehledu – doporučíme případné řešení.

-Správa cizích produktů

Smlouva vytvořená jiným poradce neznamená, že ji klient musí zrušit, či že ji nebudu brát v potaz. Naopak s ní pracuji a počítám i do budoucna (pokud to je pro klienta přínosem).

-Slevy

– na investicích
– úspora na energiích,

– úspora na telekomunikacích

Pokud jste natolik odolní, že jste dočetli až sem, pak gratuluji. Sami jste se přesvědčili o tom, že existuje řada situací, které je v životě třeba řešit. Denně se s nimi setkávám v praxi, takže v naprosté většině případů vím, jak dál postupovat. Bez znalostí by to nešlo, bez zkušeností už tuplem ne. V případě, že potřebujete řešit něco, co jste v seznamu neobjevili, bez obav se se mnou spojte. Téměř vždy existuje řešení.

přihlásit k newsletteru

Exklusivní tipy pro vaše peněženky

Chci s vámi zdarma sdílet mé know-how, zkušenosti a tajné fígle  z oblasti financí. Prosím, přihlašte se k odběru mých exklusivních tipů.