POŘÁDEK VE VAŠICH FINANCÍCH

Služby

Pracuji s těmi, kterým mohu věřit

Byl bych opravdu rád, abyste z mých stránek nejen vyčetli, ale také vycítili to, že mi na klientech záleží. Ne, není to klišé. Jsem v oblasti investic a pojištění už více, jak  20 let. Nejsem žádný nováček, kterého vyslali do ulic s cílem urvat další hlavu. Sám si určuji, s kým budu spolupracovat, a moc dobře znám podmínky a praktiky obchodníků i finančních institucí. To mi přináší řadu výhod, které zúročuji ve prospěch svých klientů.

Nepotřebuji mít za sebou obrovskou společnost s velkým jménem,
která by mi dělala štít

„Moje kancelář je vedle mého rodinného domu. Nemusíte se obávat toho, že mne na její adrese jednoho dne nenajdete.“

 Mým cílem i cílem mé manželky (asistentky) je v praxi fungující poradenství. Naši práci děláme na sto procent. Věříme tomu, co děláme, a i proto to děláme opravdu dobře. Proč to neříct. Jsme pyšní na to, že se za nic nemusíme stydět, nebo se někde schovávat. A věřte, že takových „profesionálů“, kteří se poté museli schovávat, jsem za ty roky v branži potkal nespočet. Naše služby jsou velmi jasně stanoveny a provádíme je na základě smlouvy. Vždy tedy naprosto jasně víte, za co jste si zaplatili.

Já osobně se převážně specializuji na životní pojištění a investice. Moje manželka má přehled v pojištění vozidel, kolega specialista se věnuje jen hypotékám a úvěrům. Snažím se, aby naše práce měla logiku a abychom byli schopni klientovi nabídnout vše, co potřebuje vyřešit. Je to efektivní také proto, že nemusíte běhat od čerta k ďáblu, ale vše si vyřídíte u nás. Proč by měl klient běhat od banky k pojišťovně a řešit každou smlouvu s někým jiným. To přece postrádá smysl. Pracujeme komplexně a bereme to jako naši devizu.

Nechci nudit velkým množstvím informací, ale někdy se to bez nich neobejde. Proto níže najdete vše, s čím vám rádi pomůžeme, pokud se na nás rozhodnete obrátit.

Co i pro vás můžeme udělat

tak, jako pro cca 75 našich privátních klientů

– Říkáme  klady i zápory


– Aktivní správu vašich smluv – už se vám z pojišťovny ozvali, že platíte hodně. My se klientům s tímto běžně ozýváme a navrhujeme změny (pokud to dává smysl)


– Srovnáme a vyhodnotíme podmínky až od 45 druhů životního pojištění (včetně toho, co vám pojišťovna nezaplatí)


– Porovnáváme podmínky, ceny a možnosti u pojištění nemovitosti, domácnosti a odpovědnosti – 1* za 2 roky


– Porovnáváme podmínky, ceny a možnosti u pojištění aut – 1* ročně


– Každoroční výroční schůzka – změny, kontrola cílů, 


– Korespondence s institucemi – já připravím, vy se ptáte. Líbí?


– Přehled ve smlouvách – vše přehledně elektronicky


– Na e-maily odpovídám pravidelně (řeším v rámci domluvené doby do 36 nebo 72 hodin)

Reference

Služby pana Jiřího Páchy nám doporučila naše dcera, takže jsme měli představu o jeho práci. To pak potvrdila i realita při našich pravidelných setkáních. Rady pana Páchy nám jsou určitě prospěšné při našem rozhodování, jak dále spořit, investovat a neudělat žádné špatné rozhodnutí ve finanční oblasti. Pan Pácha zabezpečuje servisem celou naši rodinu a naše přátele.

Jiří a Marie Kuchařovi, Jaroměř

-Osobní likvidátor

Ať obdržíte, na co máte nárok – tak by se to dalo shrnout.

Velké procento všech pojistných událostí je kráceno nebo dokonce zamítnuto. Tedy klient, který poctivě platí pojištění, následně v případě potřeby nemusí dostat od pojišťovny částku, na kterou má skutečně nárok. 

-Právní klinika

Zajištění právníka z dané specializace

Příklady:

– nesouhlas se závěrem nehody (klient měl být poškozený a byl policií označen jako viník) či nabourané služební auto (klient dostal od pojišťovny ne všechno zaplaceno)

– klientem nahlášeny trvalé následky (pojišťovna tvrdí, že nejde o trvalé následky a lékař klienta opak)

– pokažená dovolená přes cestovní kancelář

– poškrábané auto od náklaďáku vozící štěrk

– dlouhodobá nevratná nemoc z důvodu vykonávaného zaměstnání

Možnost nadstandardních služeb

– zařízení přijaté korespondence místo vás.

Jak to funguje? Přijde pošta či e-mail – my evidujeme – uložíme ve vašem elektronickém přehledu – doporučíme případné řešení.

-Správa cizích produktů

Smlouva vytvořená jiným poradce neznamená, že ji klient musí zrušit, či že ji nebudu brát v potaz. Naopak s ní pracuji a počítám i do budoucna (pokud to je pro klienta přínosem).

-Slevy

– na investicích
– úspora na energiích,

– úspora na telekomunikacích

Pokud jste natolik odolní, že jste dočetli až sem, pak gratuluji. Sami jste se přesvědčili o tom, že existuje řada situací, které je v životě třeba řešit. Denně se s nimi setkávám v praxi, takže v naprosté většině případů vím, jak dál postupovat. Bez znalostí by to nešlo, bez zkušeností už tuplem ne. V případě, že potřebujete řešit něco, co jste v seznamu neobjevili, bez obav se se mnou spojte. Téměř vždy existuje řešení.

přihlásit k newsletteru

Exklusivní tipy pro vaše peněženky

Chci s vámi  zdarma sdílet mé know-how, zkušenosti a tajné fígle z oblasti finanncí.
Prosím, přihlašte se k odběru mých exklusivních tipů.

Spojte se se mnou

Obránců míru 1140
Rychnov nad kněžnou
pacha@broker-pool.cz