PŘES INVESTICE SPLNÍME VAŠE SNY

Služby

Žijte život naplno, plňte si své sny!

Možná se sami sebe ptáte, co vám ve skutečnosti brání ve splnění vašich snů. A asi vás nepřekvapí, že nejčastější odpovědí na položenou otázku je nedostatek financí. Což je sice jistá komplikace, ale rozhodně není neřešitelná. Neobejde se ale bez vašeho rozhodnutí něco pro změnu podniknout.

Pokud jste ve svém životě došli do bodu, kdy cítíte, že je nejvyšší čas, začít si ho užívat, pak na nic nečekejte. Vždyť od života můžete chtít mnohem víc, než otrocky šetřit na dovolenou a obávat se každé nenadálé situace. Zajistěte si rezervu pro horší časy, plňte si sny a užívejte si života s celou vaší rodinou.

Určitě jste minimálně slyšeli o možnosti investovat. Nejčastější obavy, které se investování týkají, jsou spojeny s nedostatkem informací. A to je přesně ten důvod, proč bývá tohle téma dopředu zapovězené. Zamyslete se ale nad životem jako takovým. Dojde vám, že vlastně všichni už od malička do něčeho investujeme. A nemusí se vůbec jednat o investice finanční. Chcete li něčeho, nebo na něco dosáhnout, je pro to třeba také něco udělat. Věnovat tomu váš čas, energii, vložit do toho kus sebe.

Reference

Služby pana Jiřího Páchy využíváme již  osm let. Za tu dobu se stal člověkem, který zná naše potřeby a naslouchá jim. Produkty, o které máme zájem, nám vždy “ ušije“ na míru. Vše nám vždy v klidu vysvětlí, nespěchá, a když je třeba, poradí při rozhodování. Jsme spokojeni a víme, že je o nás v oblasti pojištění a spoření dobře postaráno.

Kateřina a Jiří Bělinovi, Josefov.

-Mé osobní zkušenosti jsou k nezaplacení

O tom bych koneckonců mohl vyprávět já sám. To, že jsem nyní svým pánem, mi přináší svobodu věnovat se svým klientům přesně podle toho, co aktuálně potřebují. Nestalo se to ze dne na den, ale teď to stojí za to. Vím, že dělám, co má smysl. A díky Vaší zpětné vazbě si to ověřuji doslova denně. A stejně tak nikdo nemůže očekávat, že se bez vlastního přičinění stane přes noc milionářem. Samozřejmě kromě pár šťastlivců, kteří k velkému majetku přišli doslova jako slepí k houslím. Třeba ho zdědili, ale k těm nepatřím ani já a zřejmě ani vy.To ale neznamená, že vám není souzeno prožívat vaše životní touhy a sny.

Seberte odvahu a odhodlání, vystupte ze své pohodlné rutiny a poraďte se se mnou. Spolupracuji s lidmi, kterým mohu věřit a kteří mají potřebný rozhled v oblasti investic. Sami si uděláte názor, jestli naše cesta může být také tou vaší.

Člověk nemusí být multimilionářem, aby mohl žít šťastný a naplněný život. Že si štěstí za peníze nekoupíš, ale neplatí tak doslova. Protože mnoho věcí a hlavně zážitků si za peníze koupíte. A právě zážitky, prožitky a zkušenosti dělají životy nás všech opravdu bohatými. Tak hurá za bohatstvím!

přihlásit k newsletteru

Exklusivní tipy pro vaše peněženky

Chci s vámi zdarma sdílet mé know-how, zkušenosti a tajné fígle z oblasti financí.
Prosím, přihlašte se k odběru mých exklusivních tipů.

Spojte se se mnou

Obránců míru 1140
Rychnov nad kněžnou
pacha@broker-pool.cz