PŘES INVESTICE SPLNÍME VAŠE SNY

Služby

Žijte život naplno, plňte si své sny!

Možná se sami sebe ptáte, co vám ve skutečnosti brání ve splnění vašich snů. A asi vás nepřekvapí, že nejčastější odpovědí na položenou otázku je nedostatek financí. Což je sice jistá komplikace, ale rozhodně není neřešitelná. Neobejde se ale bez vašeho rozhodnutí něco pro změnu podniknout.

Pokud jste ve svém životě došli do bodu, kdy cítíte, že je nejvyšší čas, začít si ho užívat, pak na nic nečekejte. Vždyť od života můžete chtít mnohem víc, než otrocky šetřit na dovolenou a obávat se každé nenadálé situace. Zajistěte si rezervu pro horší časy, plňte si sny a užívejte si života s celou vaší rodinou.

Určitě jste minimálně slyšeli o možnosti investovat. Nejčastější obavy, které se investování týkají, jsou spojeny s nedostatkem informací. A to je přesně ten důvod, proč bývá tohle téma dopředu zapovězené. Zamyslete se ale nad životem jako takovým. Dojde vám, že vlastně všichni už od malička do něčeho investujeme. A nemusí se vůbec jednat o investice finanční. Chcete -li něčeho, nebo na něco dosáhnout, je pro to třeba také něco udělat. Věnovat tomu váš čas, energii, vložit do toho kus sebe.

Co i pro vás můžeme udělat

tak, jako pro cca 75 našich privátních klientů

Osobní zkušenosti

Dvacet let zkušeností vč. dvou
finančních krizí

Analýza a vyhodnocení investic

Společné setkávání a vyhodnocení
vložených investic

Rozložení rizika

Vaše riziko rozdělíme do více
investičních příležitostí

Vzdělávání v investicíc

Předám vám své bohaté zkušenosti
ze světa investic

Osobní zkušenosti

Zažil jsem v rámci osobního investování 2 finanční krize. Nejlepší investice byla v době, když noviny psaly o investorech do akcií jako o bláznech. Já byl jedním z nich. Sice tu první krizi „jen“ s 500 měsíčně, ale tenkrát to byli peníze.

Analýza a vyhodnocení investic


Pravidelně vás budu žádat o schůzku na náhled vašich investic. Někdy jen zkontrolujeme, že je vše, jak má být, někdy provedeme změny. Dle mého náhledu je důležité nejen u investic pravidelně vyhodnocovat.

Rozložení rizika

Není dobré všechny investice vkládat na jedno místo. Rozložíme vaši investici mezi různé investiční možnosti u různých investičních společností (samozřejmě tak, ať máte o všem přehled).

Vzdělávání v investicích

Můžeme se společně bavit o podílových fondech, akciích, forexu, zlatu a o mnohém dalším. Vše nemám v nabídce pro vás jako klienty (některé ze zákona nemohu), ale já jsem investoval do různých investičních možností a rád se s vámi podělím o jejich přínosy, ale i rizika či zápory.

reference

Jiří Vokřál-Ludvíkovice

Jirku už pár let znám a vím, že to není nedostudovanej puberťák, který umí vnutit jen nevýhodný životko, jako usmrkaní finanční poradci při studiu střední školy. Vždy se domluvíme a na tom co potřebuji on nachystá podklady, aby vybral to co si představuju a já už si pak vždy vyberu to pro mě nejlepší. Když na něco nespěchám hledá za mě to nejlepší a v případě nějaké akce banky, dává vědět a já se rozhodnu jestli produkt využiji, skoro se o nic nemusím starat. Když po něm chci něco co není v jeho oboru, odkáže mě vždy na spolehlivé kolegy. Super služba je, že mě včas upozorní, když nějaká smlouva končí a pak máme čas řešit co dál. Navíc vždy když něčemu nerozumím, je mi to dostatečně vysvětleno. Žádná smlouva není stylem “tady to podepiš, číst to nemusíš”, vždy vím do čeho jdu. 

U Jirky mám záruku toho, že když si jdu například pojistit dům, že pojistím co nejlépe a neodejdu od něj s dalšími produkty, které nepotřebuji a navíc jsou nevýhodné. Je to můj první poctivý finanční poradce, všem jeho služby vřele doporučuji, však to můžete jednoduše zkusit 😉  

Dušan a Ludmila Fenykovi, Kvasiny

S poradcem panem Páchou spolupracujeme již velmi dlouho.  Nejvíce si ceníme jeho flexibility – řešíme různé věci v době, kdy  je zrovna  potřeba. Vždy nám vyjde časově vstříc a také přijde i s návrhem řešení, které je pro nás nejvýhodnější. Jo a ještě jedna věc, která může kupě lidí znepříjemňovat život. Jistě znáte ty nepříjemné telefonáty ohledně pojištění, nabízení jistých produktů jako jsou třeba energie, finančního poradenství apod. Stačí říct, že má člověk finančního poradce a vše řešíte s ním, na druhé straně telefonu se ozve, že tedy dál nebudou obtěžovat a věc je vyřízena. I proto vše bych vám chtěl pana Páchu doporučit. Doporučil jsem ho i svým již odrostlejším dětem a ty s ním již také spolupracují.

Buben Jiří, Doudleby nad Orlicí

Potřeboval jsem udělat pořádek ve smlouvách k jednotlivým finančním produktům. Optimalizace smluv mi ušetřila nemalé peníze. Trh je zaplaven  nejrůznějšími finančními produkty, čímž vznikla pro laika nepřehledná džungle. Líbí se mi proto individuální přístup a vyhledání co nejvýhodnější varianty pro každého klienta, dle jeho konkrétních požadavků. Obrovská výhoda je, že rada poradce není ovlivněna provizemi od finančních ústavů!! Každé jednání probíhá vstřícně s férovým vysvětlením kladů i záporů navrhovaného řešení. Naše spolupráce funguje od roku 2006 a troufám si tvrdit, že od té doby jsem neuzavřel nevýhodnou smlouvu!! Několika klientům jsem již pana Páchu doporučil a pokud mne napadne někdo další, rád doporučím opět.

MVDr. Jiří Homolka a Mgr. Milena Homolková, Rychnov nad kněžnou

Potřebovali jsme s manželkou odborníka ke konzultaci našich finančních plánů. Se službami pana Páchy jsme spokojeni v celé šíři. Vyhovuje nám jeho snaha pomoci kdykoliv. Nejvíce nám pomohl v otázce pojištění a investic. Jeho služby rozhodně doporučujeme.

Zajíček Jan, Dlouhá Ves

S panem Páchou spolupracuji již několik let a ještě déle moji rodiče. Oceňuji vždy podrobného vysvětlení každého produktu, dobrého jednání a přátelského přístupu. Když se na něčem domluvíme, tak to platí. Doporučuji.

Michal Švorc, Roudné – Bílý Újezd

S panem Páchou spolupracuji již čtvrtým rokem zejména v oblasti investic, kdy mi vytvořil vyvážené portfolio, které dosahuje stabilních výnosů. Nejvíce oceňuji velmi profesionální přístup a také to, že vždy dokáže danou problematiku skvěle vysvětlit a je ochoten odpovědět na všechny dotazy. Dále si také cením flexibility a jeho vstřícnosti při sjednávání termínů schůzek. V případě, že hledáte finančního poradce, tak mohu pana Páchu jen doporučit.

Lada Novotná a Josef Novotný, starosta obce Záměl

Se službami Jiřího Páchy jsme dlouhodobě spokojeni a oceňujeme jeho profesionální přístup. Společně vždy hledáme optimální řešení naší finanční situace, pojištění i spoření a využíváme širokého přehledu a znalostí ve světě financí, které pan Pácha má.  Výběr z různých možností a konečné rozhodnutí je tak mnohem jednodušší a lepší, než kdybychom  informace sháněli pouze sami.

Finanční služby Jiřího Páchy doporučujeme. Lada Novotná a Josef Novotný, starosta obce Záměl

Toman Ondřej, Týniště nad Orlicí

Pana Páchu jsem poznal poprvé v roce 2012, kdy jsem potřeboval poradit s pojištěním, doporučili mi ho rodiče. Asi od roku 2014 spolupracujeme pravidelně. Pan Pácha je profesionál ve svém oboru. Když jsem řešil životní pojištění nebyl problém, dal přede mě možnosti vysvětlil klady a zápory daných pojištění. Člověk se poté může rozhodnout daleko lehčeji, když ví, že nic nepřehlédl a vše bude podle dohody. Momentálně spolupracujeme na investování v akciových fondech a mohu jen říci, že investovat s panem Páchou je radost. Mohu ho na 100% doporučit.

Lenka Kejzlarová a Jarda Šmejda, Rychnov nad Kněžnou

Na manžele Páchovi jsme se obrátili s prosbou o pomoc se změnou životního pojištění. Velice mile nás překvapila jejich profesionalita, ochota a také jsme si, jako novopečení rodiče vážili jejich trpělivosti a časové flexibility. Naprosto respektovali naše požadavky a po pečlivém hledání nám navrhli několik možností a vše srozumitelně vysvětlili. Moc děkujeme.

Dušan a Marie Fenykovi

panem Páchou spolupracujeme jíž něco přes 3 roky. Víceméně jsme od toho ze začátku nic neočekávali. Vlastně jsme ani nevěděli, jestli budeme vůbec finančního poradce, jako je pan Pácha, potřebovat. Od první schůzky až doteď jsme rádi, že pana Páchu, jakožto finančního poradce, máme. Na veškeré naše otázky nám vždy s ochotou rád odpoví a vysvětlí všechno do podrobna tak, abychom tomu dobře rozuměli. Největším plusem pana Páchy je flexibilita a ochota. Rádi doporučíme jeho služby všem, protože je to nejlepší finanční poradce, kterého známe.

Havlová Miroslava, Rychnov nad Kněžnou

Na počátku spolupráce jsem potřebovala řešit bydlení. Čekala jsem pomoc při volbě banky. Vše bylo zařízeno k mé spokojenosti a v nejkratší možné době. Spolupráce tím neskončila. Přidalo se k tomu pojištění bytu, životní pojištění, penzijní připojištění a tak dále. Pokud se na mě někdo z mých známých obrátí, tak pana Páchu určitě doporučuji.

Jan a Petra Kulhánkovi, Skuhrov nad Bělou

Před využitím služeb finančního poradce, jsme neměli žádné očekávání.
Reakce poté byla překvapivě velmi velmi milá. Služba nám pomáhá „dycinky“ najít to nejlepší řešení. Nejvíc si ceníme přístupu pana Páchy. Pokaždé, když potřebujeme, tak se můžeme na něj kdykoli obrátit.
Po dlouholetých zkušenostech mohu upřímně jeho služby doporučit. Poradí a najde nejlepší řešení s úžasným přístupem ke klientovi.

Libuše a Otakar Tomanovi, Týniště nad Orlicí

Služeb „Rodinné finanční poradenství“ pana Jiřího Páchy využíváme již 15 let. Se službami jsme spokojeni. Vždy se můžeme obrátit s jakýmkoliv dotazem. Sjednáváme schůzky, dle potřeby, termín i čas je vždy dodržen. Na spolupráci s panem Páchou si ceníme pečlivosti, svědomitosti, odborných znalostí, spolehlivosti, stálého vylepšování komunikace a profesionálního růstu. Služby pana Páchy můžeme s čistým svědomím doporučit dalším zájemcům o pomoc v rodinném financování.

Pavlína a Milan Noskovi, Solnice

Než jsme služeb pana Páchy využili, nevěděli jsme, co to bude obnášet. Jaká byla nakonec realita? Spolupracujeme od roku 2009. Jsme nad rámec spokojeni. Pan Pácha nám pomohl se rozhodnout s pojistkami a spořením. Jednání s ním je příjemné, do ničeho nenutí. Pana Páchu každému vřele doporučujeme.

Kyškovi Jaroměř

Pan Pácha je náš první finanční poradce, kterému jde především o klienta jako o člověka, nikoliv jako o provize z neustálého předělávání smluv! Vždy poradí, zjistí vše, co je potřeba, je ochotný za nás číst ta drobná písmenka, upozorní na všechna rizika. Nejvíce si ceníme toho, že i když je odborník na svém místě a své práci rozumí, zůstal i člověkem, který dokáže klienta pochopit !!

Jiří a Marie Kuchařovi, Jaroměř

Služby pana Jiřího Páchy nám doporučila naše dcera, takže jsme měli představu o jeho práci. To pak potvrdila i realita při našich pravidelných setkáních. Rady pana Páchy nám jsou určitě prospěšné při našem rozhodování, jak dále spořit, investovat a neudělat žádné špatné rozhodnutí ve finanční oblasti. Pan Pácha zabezpečuje servisem celou naši rodinu a naše přátele.

Marcela a Josef Petrovi Javornice

S Panem Páchou spolupracujeme asi 6 let a velice  si vážíme jeho přístupu. Jsme velice spokojeni s jeho radami.Do ničeho nás nenutil a vždy nám ochotně poradil. Vřele jeho služby doporučujeme.

Kateřina a Jiří Bělinovi, Jaroměř

Služby pana Jiřího Páchy využíváme již osm let. Za tuto dobu se stal člověkem, který zná naše potřeby a naslouchá jim. Produkty, o které máme zájem nám vždy “ušije” na míru. Vše nám vždy v klidu vysvětlí, nespěchá, a když je třeba poradí při rozhodování. Jsme spokojeni a víme, že je o nás v oblasti pojištění a spoření dobře postaráno.

Jana a Václav Blatníkovi, Černožice

Po více než 11 – leté spolupráci s panem Páchou si nemůžeme na nic stěžovat. Od spolupráce jsme očekávali zjednodušení pojistných smluv a jejich redukci. Opravdu k tomu došlo a tím i k velké úspoře v měsíčních platbách. Byly zrušeny nepotřebné smlouvy a vytvořeny pojistky, které dávají smysl.  Byly řešeny pojistky všech členů rodiny, domácnosti a automobilu. Našel nejvhodnější způsob spoření financí a průběžně nám dává rady a popřípadě upravuje chod smluv a upozorňuje nás na probíhající změny v produktech. Jsme velice spokojeni. Jana a Václav Blatníkovi, Černožice

Martin Holakovský a Lucie Janigová Zdelov

„Absolutní spokojenost ,pokaždé vybrána nejlepší možnost dle mých požadavků, ať na pojištění nebo jiné finanční služby. Velice příjemné jednání a komunikace. Rozhodně doporučuji obrátit se na J. Páchu z jakýmkoliv požadavkem. Martin Holakovský a Lucie Janigová Zdelov“

Jana a Ivan Jonášovi Rychnov nad Kněžnou

Jirka Pácha je nejen můj kamarád, ale především dobrý, slušný a poctivý člověk, který práci ve svém oboru opravdu rozumí a neustále se v něm dále vzdělává. Pracuje přesně, rychle a spolehlivě. Dokáže vyhodnotit klientovy potřeby, přizpůsobit se jeho přáním a momentální situaci a zpracovat nabídku daného finančního produktu přesně na míru. Nejinak tomu bylo i u nás, ať jsme potřebovali poradit s financemi, pojištěním životním, úrazovým či s pojištěním domácnosti nebo stavebním spořením. Jirka mi všechno podrobně vysvětlil, vyhodnotil veškeré klady a zápory daného finančního produktu a dokázal nám poradit tak, abychom se neztráceli v aktuální nabídce finančních produktů bank a pojišťoven. Nechal nám dostatek času na rozhodnutí, vše nechal na nás, jen nám byl dobrým poradcem. Velmi si ceníme jeho profesionálního přístupu a služeb poradenství. Děkujeme.

přihlásit k newsletteru

Exklusivní tipy pro vaše peněženky

Chci s vámi zdarma sdílet mé know-how, zkušenosti a tajné fígle  z oblasti financí. Prosím, přihlašte se k odběru mých exklusivních tipů.

KONTAKT

 

Obránců Míru 1140

Rychnov nad Kněžnou

NEJSEM PLÁTCE DPH