Proč si vybrat moje služby

O mně
Rozhodl jsem se  sdílet své zkušenosti a know-how s lidmi, kteří – stejně jako já před lety – řeší problém s financemi.

Tak, aby i ostatní mohli říci: „O moje peníze je dobře postaráno.“

Svět financí si mě přitáhl už v roce 1998 a dokonale mě pohltil. Finanční poradenství dělám rozumem i srdcem. Řešit finance mě baví a naplňuje. Našel jsem se ve sdílení svých zkušeností a svého know-how a investicím, spořením a pojištěním skutečně rozumím. Stojím si za vším, co vám řeknu, a říkat vám budu vše na rovinu. Zhodnotím všechny vaše možnosti i s výhledem do budoucnosti a řeknu vám svůj názor. Jak se rozhodnete, ale bude záležet jen na vás. Od roku 2004 jsem naprosto nezávislý profesionál, nejsem zástupce žádné konkrétní společnosti.

Služby

Co všechno pro vás můžu udělat:

  • Reaguji na telefon a pomůžu vám vyřešit každý vzniklý problém.
  • Jsem schopný s vámi spolupracovat dlouhodobě.
  • Budu spravovat vaše finance, kontrolovat smlouvy, upozorním vás na probíhající změny v produktech.
  • Pomůžu vám vymáhat peníze, pokud vám pojišťovna nebude chtít zaplatit (přes právní služby).
  • Pravidelně se s vámi budu setkávat osobně nebo on-line a vyhodnocovat vaši finanční situaci.
  • Zkontroluji veškeré vaše smlouvy a poradím, co zlepšit.
  • Navrhnu pro vás nejoptimálnější možnosti spoření, investování či pojištění.
  • Nabídnu více produktů od různých společností a vysvětlím vám jejich výhody a nevýhody.

Moje cesta v datech

Jak šel čas

1998

Počátky zprostředkování pro finanční ústavy
1

2004

Práce přímo pro klienty na základě společné smlouvy. Sám ručím za svoji práci.
2

2014

Významná změna v poradenství
Investice jsou pro mě prioritou, absolvuji řadu školení, zkoušek.
3

2018

Rozšíření o služby pro privátní klienty a rodinný servis.

Servis od právníků, osobní likvidátor pro nahlášení škody, úspory za energie

4

Reference

S Panem Páchou spolupracujeme asi 6 let a velice  si vážíme jeho přístupu. Jsme velice spokojeni s jeho radami.Do ničeho nás nenutil a vždy nám ochotně poradil.Vřele jeho služby doporučujeme.

                                                                        Marcela a Josef Petrovi Javornice

K finančnímu poradenství mě přivedla osobní situace, kdy jsem při spravování našich rodinných financí udělal zpočátku mnoho chyb a kvůli své nevědomosti přišel také o peníze. Tato bolestivá zkušenost mě ale neodradila, naopak mě nasměrovala na cestu, kterou jsem si zamiloval. Začal jsem se hodně vzdělávat, účastnil se řady přednášek a seznámil se s mnoha poradenskými skupinami a poradci. Zajímala mě jejich práce, ale často jsem narážel na nesolidní poradenství, motivované jen svým vlastním výdělkem.

Ve svých poradenských začátcích jsem se také často setkával s klienty, kteří měli špatné předchozí zkušenosti, naletěli slibům rychlého a snadného zhodnocení peněz, každou smlouvu měli od jiného finančního poradce, další jim bezhlavě rušili smlouvy a zakládali nové a žádný z nich neřešil jejich celkovou finanční situaci. Když se u nich vyskytl problém, často se dozvěděli, že poradce už v oboru nepracuje a zůstali na své starosti sami.

Rozhodl jsem se najít optimálnější variantu spolupráce s klienty a nabídnout jim dlouhodobou a celkovou správu jejich financí na základě smlouvy. Mnohdy jsem byl první poradce, který se opravdu zajímal o klienta. A mě opravdu zajímáte! Chci vědět, co potřebujete, co plánujete a čeho chcete v oblasti svých financí dosáhnout. Chci s vámi vytvořit rovnocenné partnerství založené na upřímnosti. Popovídáme si u kávy a nebudu vás tlačit do rychlých rozhodnutí.

Rád zažívám s klienty ty chvíle, kdy se z jejich prvotních mlhavých představ vyloupne ucelený plán, jak co nejlépe spravovat jejich finance, kdy najednou vše dostane řád a smysl do budoucnosti. A já vám v tom budu vždy nápomocen. Záleží mi na tom, aby o mé klienty bylo dobře postaráno. Budete mít vždy přehled o tom, co se s vašimi penězi děje a nikdy vám nic důležitého neunikne.

Potvrzením, že svou práci dělám dobře, jsou pro mě klienti, kterým spravuji rodinné finance už více, jak dvacet let, kladné hodnocení od klientů na webu Dobrý poradce nebo fakt, že jsem byl osloven k prezentaci mé osoby v čísle 101 Expertů-finance z roku 2014 či příspěvky do časopisu Maminka.

přihlásit k newsletteru

Exklusivní tipy pro vaše peněženky

Chci s vámi zdarma sdílet mé know-how, zkušenosti a tajné fígle z oblasti financí.
Prosím, přihlašte se k odběru mých exklusivních tipů.

Spojte se se mnou

Obránců míru 1140
Rychnov nad kněžnou
pacha@broker-pool.cz