Proč si vybrat moje služby

O mně

Rozhodl jsem se sdílet své zkušenosti a know-how s lidmi, kteří – stejně jako já před lety – řeší problém s financemi.

Tak, aby i ostatní mohli říci: „O moje peníze je dobře postaráno.“

Svět financí si mě přitáhl už v roce 1998 a dokonale mě pohltil. Finanční poradenství dělám rozumem i srdcem. Řešit finance mě baví a naplňuje. Našel jsem se ve sdílení svých zkušeností a svého know-how a investicím, spořením a pojištěním skutečně rozumím. Stojím si za vším, co vám řeknu, a říkat vám budu vše na rovinu. Zhodnotím všechny vaše možnosti i s výhledem do budoucnosti a řeknu vám svůj názor. Jak se rozhodnete, ale bude záležet jen na vás. Od roku 2004 jsem naprosto nezávislý profesionál, nejsem zástupce žádné konkrétní společnosti.

Služby

Co všechno pro vás můžu udělat:

  • Reaguji na telefon a pomůžu vám vyřešit každý vzniklý problém.
  • Jsem schopný s vámi spolupracovat dlouhodobě.
  • Budu spravovat vaše finance, kontrolovat smlouvy, upozorním vás na probíhající změny v produktech.
  • Pomůžu vám vymáhat peníze, pokud vám pojišťovna nebude chtít zaplatit (přes právní služby).
  • Pravidelně se s vámi budu setkávat osobně nebo on-line a vyhodnocovat vaši finanční situaci.
  • Zkontroluji veškeré vaše smlouvy a poradím, co zlepšit.
  • Navrhnu pro vás nejoptimálnější možnosti spoření, investování či pojištění.
  • Nabídnu více produktů od různých společností a vysvětlím vám jejich výhody a nevýhody.

Moje cesta v datech

Jak šel čas

1998

Počátky zprostředkování pro finanční ústavy
1

2004

Práce přímo pro klienty na základě společné smlouvy. Sám ručím za svoji práci.
2

2014

Významná změna v poradenství
Investice jsou pro mě prioritou, absolvuji řadu školení, zkoušek.
3

2018

Rozšíření o služby pro privátní klienty a rodinný servis.

Servis od právníků, osobní likvidátor pro nahlášení škody, úspory za energie

4

reference

Dušan a Ludmila Fenykovi, Kvasiny

S poradcem panem Páchou spolupracujeme již velmi dlouho.  Nejvíce si ceníme jeho flexibility – řešíme různé věci v době, kdy  je zrovna  potřeba. Vždy nám vyjde časově vstříc a také přijde i s návrhem řešení, které je pro nás nejvýhodnější. Jo a ještě jedna věc, která může kupě lidí znepříjemňovat život. Jistě znáte ty nepříjemné telefonáty ohledně pojištění, nabízení jistých produktů jako jsou třeba energie, finančního poradenství apod. Stačí říct, že má člověk finančního poradce a vše řešíte s ním, na druhé straně telefonu se ozve, že tedy dál nebudou obtěžovat a věc je vyřízena. I proto vše bych vám chtěl pana Páchu doporučit. Doporučil jsem ho i svým již odrostlejším dětem a ty s ním již také spolupracují.

Buben Jiří, Doudleby nad Orlicí

Potřeboval jsem udělat pořádek ve smlouvách k jednotlivým finančním produktům. Optimalizace smluv mi ušetřila nemalé peníze. Trh je zaplaven  nejrůznějšími finančními produkty, čímž vznikla pro laika nepřehledná džungle. Líbí se mi proto individuální přístup a vyhledání co nejvýhodnější varianty pro každého klienta, dle jeho konkrétních požadavků. Obrovská výhoda je, že rada poradce není ovlivněna provizemi od finančních ústavů!! Každé jednání probíhá vstřícně s férovým vysvětlením kladů i záporů navrhovaného řešení. Naše spolupráce funguje od roku 2006 a troufám si tvrdit, že od té doby jsem neuzavřel nevýhodnou smlouvu!! Několika klientům jsem již pana Páchu doporučil a pokud mne napadne někdo další, rád doporučím opět.

MVDr. Jiří Homolka a Mgr. Milena Homolková, Rychnov nad kněžnou

Potřebovali jsme s manželkou odborníka ke konzultaci našich finančních plánů. Se službami pana Páchy jsme spokojeni v celé šíři. Vyhovuje nám jeho snaha pomoci kdykoliv. Nejvíce nám pomohl v otázce pojištění a investic. Jeho služby rozhodně doporučujeme.

Zajíček Jan, Dlouhá Ves

S panem Páchou spolupracuji již několik let a ještě déle moji rodiče. Oceňuji vždy podrobného vysvětlení každého produktu, dobrého jednání a přátelského přístupu. Když se na něčem domluvíme, tak to platí. Doporučuji.

Michal Švorc, Roudné – Bílý Újezd

S panem Páchou spolupracuji již čtvrtým rokem zejména v oblasti investic, kdy mi vytvořil vyvážené portfolio, které dosahuje stabilních výnosů. Nejvíce oceňuji velmi profesionální přístup a také to, že vždy dokáže danou problematiku skvěle vysvětlit a je ochoten odpovědět na všechny dotazy. Dále si také cením flexibility a jeho vstřícnosti při sjednávání termínů schůzek. V případě, že hledáte finančního poradce, tak mohu pana Páchu jen doporučit.

Lada Novotná a Josef Novotný, starosta obce Záměl

S panem Páchou spolupracuji již čtvrtým rokem zejména v oblasti investic, kdy mi vytvořil vyvážené portfolio, které dosahuje stabilních výnosů. Nejvíce oceňuji velmi profesionální přístup a také to, že vždy dokáže danou problematiku skvěle vysvětlit a je ochoten odpovědět na všechny dotazy. Dále si také cením flexibility a jeho vstřícnosti při sjednávání termínů schůzek. V případě, že hledáte finančního poradce, tak mohu pana Páchu jen doporučit.

Toman Ondřej, Týniště nad Orlicí

Pana Páchu jsem poznal poprvé v roce 2012, kdy jsem potřeboval poradit s pojištěním, doporučili mi ho rodiče. Asi od roku 2014 spolupracujeme pravidelně. Pan Pácha je profesionál ve svém oboru. Když jsem řešil životní pojištění nebyl problém, dal přede mě možnosti vysvětlil klady a zápory daných pojištění. Člověk se poté může rozhodnout daleko lehčeji, když ví, že nic nepřehlédl a vše bude podle dohody. Momentálně spolupracujeme na investování v akciových fondech a mohu jen říci, že investovat s panem Páchou je radost. Mohu ho na 100% doporučit.

Lenka Kejzlarová a Jarda Šmejda, Rychnov nad Kněžnou

Na manžele Páchovi jsme se obrátili s prosbou o pomoc se změnou životního pojištění. Velice mile nás překvapila jejich profesionalita, ochota a také jsme si, jako novopečení rodiče vážili jejich trpělivosti a časové flexibility. Naprosto respektovali naše požadavky a po pečlivém hledání nám navrhli několik možností a vše srozumitelně vysvětlili. Moc děkujeme.

Dušan a Marie Fenykovi

panem Páchou spolupracujeme jíž něco přes 3 roky. Víceméně jsme od toho ze začátku nic neočekávali. Vlastně jsme ani nevěděli, jestli budeme vůbec finančního poradce, jako je pan Pácha, potřebovat. Od první schůzky až doteď jsme rádi, že pana Páchu, jakožto finančního poradce, máme. Na veškeré naše otázky nám vždy s ochotou rád odpoví a vysvětlí všechno do podrobna tak, abychom tomu dobře rozuměli. Největším plusem pana Páchy je flexibilita a ochota. Rádi doporučíme jeho služby všem, protože je to nejlepší finanční poradce, kterého známe.

Havlová Miroslava, Rychnov nad Kněžnou

Na počátku spolupráce jsem potřebovala řešit bydlení. Čekala jsem pomoc při volbě banky. Vše bylo zařízeno k mé spokojenosti a v nejkratší možné době. Spolupráce tím neskončila. Přidalo se k tomu pojištění bytu, životní pojištění, penzijní připojištění a tak dále. Pokud se na mě někdo z mých známých obrátí, tak pana Páchu určitě doporučuji.

Jan a Petra Kulhánkovi, Skuhrov nad Bělou

Před využitím služeb finančního poradce, jsme neměli žádné očekávání.
Reakce poté byla překvapivě velmi velmi milá. Služba nám pomáhá „dycinky“ najít to nejlepší řešení. Nejvíc si ceníme přístupu pana Páchy. Pokaždé, když potřebujeme, tak se můžeme na něj kdykoli obrátit.
Po dlouholetých zkušenostech mohu upřímně jeho služby doporučit. Poradí a najde nejlepší řešení s úžasným přístupem ke klientovi.

Libuše a Otakar Tomanovi, Týniště nad Orlicí

Služeb „Rodinné finanční poradenství“ pana Jiřího Páchy využíváme již 15 let. Se službami jsme spokojeni. Vždy se můžeme obrátit s jakýmkoliv dotazem. Sjednáváme schůzky, dle potřeby, termín i čas je vždy dodržen. Na spolupráci s panem Páchou si ceníme pečlivosti, svědomitosti, odborných znalostí, spolehlivosti, stálého vylepšování komunikace a profesionálního růstu. Služby pana Páchy můžeme s čistým svědomím doporučit dalším zájemcům o pomoc v rodinném financování.

Pavlína a Milan Noskovi, Solnice

Než jsme služeb pana Páchy využili, nevěděli jsme, co to bude obnášet. Jaká byla nakonec realita? Spolupracujeme od roku 2009. Jsme nad rámec spokojeni. Pan Pácha nám pomohl se rozhodnout s pojistkami a spořením. Jednání s ním je příjemné, do ničeho nenutí. Pana Páchu každému vřele doporučujeme.

Kyškovi Jaroměř

Pan Pácha je náš první finanční poradce, kterému jde především o klienta jako o člověka, nikoliv jako o provize z neustálého předělávání smluv! Vždy poradí, zjistí vše, co je potřeba, je ochotný za nás číst ta drobná písmenka, upozorní na všechna rizika. Nejvíce si ceníme toho, že i když je odborník na svém místě a své práci rozumí, zůstal i člověkem, který dokáže klienta pochopit !!

Jiří a Marie Kuchařovi, Jaroměř

Služby pana Jiřího Páchy nám doporučila naše dcera, takže jsme měli představu o jeho práci. To pak potvrdila i realita při našich pravidelných setkáních. Rady pana Páchy nám jsou určitě prospěšné při našem rozhodování, jak dále spořit, investovat a neudělat žádné špatné rozhodnutí ve finanční oblasti. Pan Pácha zabezpečuje servisem celou naši rodinu a naše přátele.

Marcela a Josef Petrovi Javornice

S Panem Páchou spolupracujeme asi 6 let a velice  si vážíme jeho přístupu. Jsme velice spokojeni s jeho radami.Do ničeho nás nenutil a vždy nám ochotně poradil. Vřele jeho služby doporučujeme.

Kateřina a Jiří Bělinovi, Jaroměř

Služby pana Jiřího Páchy využíváme již osm let. Za tuto dobu se stal člověkem, který zná naše potřeby a naslouchá jim. Produkty, o které máme zájem nám vždy „ušije“ na míru. Vše nám vždy v klidu vysvětlí, nespěchá, a když je třeba poradí při rozhodování. Jsme spokojeni a víme, že je o nás v oblasti pojištění a spoření dobře postaráno.

K finančnímu poradenství mě přivedla osobní situace, kdy jsem při spravování našich rodinných financí udělal zpočátku mnoho chyb a kvůli své nevědomosti přišel také o peníze. Tato bolestivá zkušenost mě ale neodradila, naopak mě nasměrovala na cestu, kterou jsem si zamiloval. Začal jsem se hodně vzdělávat, účastnil se řady přednášek a seznámil se s mnoha poradenskými skupinami a poradci. Zajímala mě jejich práce, ale často jsem narážel na nesolidní poradenství, motivované jen svým vlastním výdělkem.

Ve svých poradenských začátcích jsem se také často setkával s klienty, kteří měli špatné předchozí zkušenosti, naletěli slibům rychlého a snadného zhodnocení peněz, každou smlouvu měli od jiného finančního poradce, další jim bezhlavě rušili smlouvy a zakládali nové a žádný z nich neřešil jejich celkovou finanční situaci. Když se u nich vyskytl problém, často se dozvěděli, že poradce už v oboru nepracuje a zůstali na své starosti sami.

Rozhodl jsem se najít optimálnější variantu spolupráce s klienty a nabídnout jim dlouhodobou a celkovou správu jejich financí na základě smlouvy. Mnohdy jsem byl první poradce, který se opravdu zajímal o klienta. A mě opravdu zajímáte! Chci vědět, co potřebujete, co plánujete a čeho chcete v oblasti svých financí dosáhnout. Chci s vámi vytvořit rovnocenné partnerství založené na upřímnosti. Popovídáme si u kávy a nebudu vás tlačit do rychlých rozhodnutí.

Rád zažívám s klienty ty chvíle, kdy se z jejich prvotních mlhavých představ vyloupne ucelený plán, jak co nejlépe spravovat jejich finance, kdy najednou vše dostane řád a smysl do budoucnosti. A já vám v tom budu vždy nápomocen. Záleží mi na tom, aby o mé klienty bylo dobře postaráno. Budete mít vždy přehled o tom, co se s vašimi penězi děje a nikdy vám nic důležitého neunikne.

Potvrzením, že svou práci dělám dobře, jsou pro mě klienti, kterým spravuji rodinné finance už více, jak dvacet let, kladné hodnocení od klientů na webu Dobrý poradce nebo fakt, že jsem byl osloven k prezentaci mé osoby v čísle 101 Expertů-finance z roku 2014 či příspěvky do časopisu Maminka.

přihlásit k newsletteru

Exklusivní tipy pro vaše peněženky

Chci s vámi zdarma sdílet mé know-how, zkušenosti a tajné fígle  z oblasti financí. Prosím, přihlašte se k odběru mých exklusivních tipů.